SCALANCE 6GK5992-1AL00-8TA0

1,40383 Lei fără TVA

SCALANCE X accessory; Plug-in transceiver SFP992-1BXMT; 1x 1000 Mbit/s LC port, optical; multimode optical up to max. 500 m BiDi Transceiver 1550 nm/1310 nm
Află mai mult

Categoria: Securitate industriala Cod produs: 6GK5992-1AL00-8TA0

SCALANCE X accessory; Plug-in transceiver SFP992-1BXMT; 1x 1000 Mbit/s LC port, optical; multimode optical up to max. 500 m BiDi Transceiver 1550 nm/1310 nm

Fișa tehnică