SCALANCE 6GK5992-1AM00-8RA0

2,67516 Lei fără TVA

SCALANCE X accessory; Plug-in transceiver SFP992-1BX10R; 1x 1000 Mbps LC port, optical; single-mode optical up to max. 10 km BiDi Receive 1310nm/1550nm
Află mai mult

Categoria: Securitate industriala Cod produs: 6GK5992-1AM00-8RA0

SCALANCE X accessory; Plug-in transceiver SFP992-1BX10R; 1x 1000 Mbps LC port, optical; single-mode optical up to max. 10 km BiDi Receive 1310nm/1550nm

Fișa tehnică